Jesteśmy Przedsiębiorstwem Komunikacji Samochodowej w Bolesławcu. Nasza długa i bogata w wydarzenia historia sięga roku 1955. Na przestrzeni lat i zmieniających się warunków rynkowych zajmowaliśmy się miedzy innymi transportem ciężarowym, osobowy, diagnostyką pojazdów, sprzedażą części samochodowych czy prowadzeniem szkoły kierowców. Współcześnie jesteśmy firmą najbardziej znaną z usług z zakresu komunikacji publicznej.

         Nasze autobusy wyjeżdżają na trasy powiatu Bolesławieckiego i Lwóweckiego umożliwiając życie codzienne w tych regionach. Tanio i wygodnie mogą Państwo podróżować z nami do pracy, szkoły, czy miejsca odpoczynku i spotkań. Realizujemy również kursy dalekobieżne, między innymi do Kołobrzegu, Jeleniej Góry czy Zgorzelca.

         Z myślą o wygodzie naszych podróżnych udostępniamy możliwość zakupu biletów przez internet. Nasz rozkład jazdy sprawdzą Państwo na naszej stronie internetowej jak również w popularnym serwisie internetowym E-podróznik. Bilety mogą Państwu kupić również na terenie naszego dworca w Bolesławcu, w placówce terenowej w Lwówku Śląskim jak i też u kierowcy.

       Nasz tabor wykorzystywanych jest również do przewozów pracowniczych – współpracujemy z różnymi firmami w regionie które potrzebują skutecznego i sprawdzonego transportu pracowników z okolicznych miejscowości. Duże i małe autobusy mogą Państwo również wynająć na dowolną okazję – ślub, uroczystości rodzinne, wycieczka szkolna, wyjazd turystyczny w grupie,  spotkanie biznesowe.

       Usługi naszej firmy to nie tylko komunikacja samochodowa – posiadamy własną, Okręgową Stację Diagnostyczną Pojazdów, sklep motoryzacyjny, serwis klimatyzacji samochodowych, miejsca na wynajem pomieszczeń biurowych i magazynowych. Oferujemy również powierzchnie reklamowe na budynkach, wyświetlaczach i autobusach.

       Dziękujemy Państwu za zainteresowanie naszą firmą i zapraszamy do zapoznania się z wybraną ofertą i skorzystania z naszych usług !