PKS Bolesławiec Sp. z o.o. zaprasza do udziału w programie „BILET plus”. Nasza oferta daje Państwu możliwość zakupu biletu miesięcznego na wrzesień 2020 z rabatem 25% od ceny końcowej, oraz zakupu biletu miesięcznego na miesiąc czerwiec 2021 z rabatem 75% od ceny końcowej. Warunkiem zakupu czerwcowego biletu z wyjątkowym rabatem jest okazanie przy zakupie biletów miesięcznych od września 2020 do maja 2021 (na linie względem której chcemy dokonać zakupu). Promocja skierowana jest dla klientów indywidualnych.

 

„BILET plus” to również odpowiedź na zawieszenia komunikacyjne w minionym półroczu, wynikłe na skutek ograniczeń w związku z korona wirusem. W ramach programu kupują Państwo 10 biletów, a płacą tak naprawdę za 9. Oszczędności z tego tytułu (w zależności od linii co do której kupowane są bilety miesięczne) mogą sięgnąć nawet ponad 500 zł.

 

Szczegóły i warunku naszej promocji dostępne są w poniższym regulaminie:

Regulamin-bilet-plus-pks-boleslawiec.pdf

Pytania i sugestie względem programu prosimy kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Serdecznie zapraszamy !